3/8 Sq. Dr. Adaptor 1/4 Square Length 75mm Z-series
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Extension Adaptor |
| Output Size: | 1/4" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 17.5mm |
| L Size: | 75mm |
Original: $21.63
-65%$21.63
$7.57

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Extension Adaptor |
| Output Size: | 1/4" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 17.5mm |
| L Size: | 75mm |























