✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Bit Socket 5mm Ballpoint Hex Length 100mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Ballpoint Inhex Socket |
| Output Size: | 5mm |
| Output Shape: | Ballpoint Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 73.5mm |
| L Size: | 100mm |
$5.11
Original: $14.60
-65%3/8 Sq. Dr. Bit Socket 5mm Ballpoint Hex Length 100mm—
$14.60
$5.11

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Ballpoint Inhex Socket |
| Output Size: | 5mm |
| Output Shape: | Ballpoint Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 73.5mm |
| L Size: | 100mm |





















