✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Bit Socket 3mm Hex Length 62mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output size: | 3mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 35.5mm |
| L Size: | 62mm |
$3.92
Original: $11.19
-65%3/8 Sq. Dr. Bit Socket 3mm Hex Length 62mm—
$11.19
$3.92

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output size: | 3mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 35.5mm |
| L Size: | 62mm |





















