✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Socket set 7-19mm 6 point 300mm Z-series 12 pieces

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 300mm |
| Type: | Socket Rail Set |
| Output Size: | 7-19mm |
| Opening: | 6pt. |
| Pcs. | 12 |
| Included Sizes: | 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 |
$150.05
3/8 Sq. Dr. Socket set 7-19mm 6 point 300mm Z-series 12 pieces—
$150.05

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 300mm |
| Type: | Socket Rail Set |
| Output Size: | 7-19mm |
| Opening: | 6pt. |
| Pcs. | 12 |
| Included Sizes: | 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 |






















