3/8 Sq. Dr. Z-Series TORX® T55 Bit Socket - Length 75mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | TORX Bit Socket |
| Output Size: | T55 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 19mm |
| D1 Size: | 11.3mm |
| H Size: | 48.5mm |
| L Size: | 75mm |


Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | TORX Bit Socket |
| Output Size: | T55 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 19mm |
| D1 Size: | 11.3mm |
| H Size: | 48.5mm |
| L Size: | 75mm |























