3/8 Sq. Dr. Bit Socket XZN M6 Triple Square Length 38mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | XZN Bit Socket |
| Output Size: | M6 |
| Output Shape: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| D1 Size: | 7.8mm |
| H Size: | 11.5mm |
| L Size: | 38mm |


Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | XZN Bit Socket |
| Output Size: | M6 |
| Output Shape: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| D1 Size: | 7.8mm |
| H Size: | 11.5mm |
| L Size: | 38mm |























