3/8 Sq. Dr. Bit Socket XZN M12 Triple Square Length 120mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 120mm |
| Type: | XZN Bit Socket |
| Output Size: | M12 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| D1 Size: | 11.9mm |
| H Size: | 93.5mm |
| L Size: | 120mm |

Original: $19.36
-65%$19.36
$6.78

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 120mm |
| Type: | XZN Bit Socket |
| Output Size: | M12 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| D1 Size: | 11.9mm |
| H Size: | 93.5mm |
| L Size: | 120mm |
























