3/8 Sq. Dr. Universal TORX® E14 Socket - Length 50.1mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50.1mm |
| Type: | TORX Universal Socket |
| Output Size: | E14 |
| Opening: | TORX |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.7mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 10.6mm |
| L Size: | 50.1mm |
Original: $38.10
-65%$38.10
$13.33

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50.1mm |
| Type: | TORX Universal Socket |
| Output Size: | E14 |
| Opening: | TORX |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.7mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 10.6mm |
| L Size: | 50.1mm |























