3/8 Sq. Dr. Universal TORX® E10 Socket - Length 47.7mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 47.7mm |
| Type: | TORX Universal Socket |
| Output Size: | E10 |
| Opening: | TORX |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 11.8mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 8.2mm |
| L Size: | 47.7mm |
Original: $38.10
-65%$38.10
$13.33

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 47.7mm |
| Type: | TORX Universal Socket |
| Output Size: | E10 |
| Opening: | TORX |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 11.8mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 8.2mm |
| L Size: | 47.7mm |























