3/8 Sq. Dr. Universal TORX® E20 Socket - Length 54.9mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 54.9mm |
| Type: | TORX Universal Socket |
| Output Size: | E20 |
| Opening: | TORX |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 22mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 14.4mm |
| L Size: | 54.9mm |
Original: $40.65
-65%$40.65
$14.23

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 54.9mm |
| Type: | TORX Universal Socket |
| Output Size: | E20 |
| Opening: | TORX |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 22mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 14.4mm |
| L Size: | 54.9mm |























