✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Universal Socket 9/16 6 point Length 51mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 51mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 9/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19.5mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 11.3mm |
| L Size: | 51mm |

$36.50
3/8 Sq. Dr. Universal Socket 9/16 6 point Length 51mm—
$36.50


Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 51mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 9/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19.5mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 11.3mm |
| L Size: | 51mm |
























