3/8 Sq. Dr. Temper-Resistant TORX® T55H Bit Socket - Length 160mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 160mm |
| Type: | Tamper-Resistant TORX® Bit Sockets |
| Output Size: | T55H |
| Opening: | Tamper Resistant |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 133.5mm |
| L Size: | 160mm |
Original: $25.87
-65%$25.87
$9.05

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 160mm |
| Type: | Tamper-Resistant TORX® Bit Sockets |
| Output Size: | T55H |
| Opening: | Tamper Resistant |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 133.5mm |
| L Size: | 160mm |























