3/8 Sq. Dr. TORX® T55 Bit Socket - Length 38mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | TORX Bit Socket |
| Output Size: | T55 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 11.5mm |
| L Size: | 38mm |
Original: $15.62
-65%$15.62
$5.47

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | TORX Bit Socket |
| Output Size: | T55 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 11.5mm |
| L Size: | 38mm |























