3/8 Sq. Dr. Round Shank TORX® T50 Bit Socket - Length 100mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | TORX Bit Socket - Round Shank |
| Output Size: | T50 |
| Round Shaft: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| D1 Size: | 9mm |
| H Size: | 73.5mm |
| L Size: | 100mm |
Original: $18.75
-65%$18.75
$6.56

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | TORX Bit Socket - Round Shank |
| Output Size: | T50 |
| Round Shaft: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| D1 Size: | 9mm |
| H Size: | 73.5mm |
| L Size: | 100mm |























