3/8 Sq. Dr. Tamper-Resistant TORX® T27H Bit Socket - Length 50mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | TORX® Bit Socket - Tamper Resistant |
| Output Size: | T27H |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 23.5mm |
| L Size: | 50mm |
Original: $14.50
-65%$14.50
$5.07

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | TORX® Bit Socket - Tamper Resistant |
| Output Size: | T27H |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 23.5mm |
| L Size: | 50mm |























