3/8 Sq. Dr. Tamper-Resistant TORX® T25H Bit Socket - Length 160mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 160mm |
| Type: | Tamper-Resistant TORX® Bit Sockets |
| Output Size: | T25H |
| Opening: | Tamper Resistant |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 133.5mm |
| L Size: | 160mm |
Original: $19.07
-65%$19.07
$6.67

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 160mm |
| Type: | Tamper-Resistant TORX® Bit Sockets |
| Output Size: | T25H |
| Opening: | Tamper Resistant |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 133.5mm |
| L Size: | 160mm |























