3/8 Sq. Dr. TORX® T25 Bit Socket - Length 38mm


| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T25 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 11.5mm |
| L Size: | 38mm |

Original: $13.17
-65%$13.17
$4.61

Description


| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T25 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 11.5mm |
| L Size: | 38mm |
























