3/8 Sq. Dr. 6-Point SAE Chrome Socket in 11/16"

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 30mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 11/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.5mm |
| D2 Size: | 22.5mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 30mm |

Original: $8.32
-65%$8.32
$2.91

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 30mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 11/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.5mm |
| D2 Size: | 22.5mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 30mm |
























