✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. 12 Point SAE Chrome Socket in 5/8"
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 28mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 5/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 22mm |
| D2 Size: | 20mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 28mm |
$2.82
Original: $8.07
-65%3/8 Sq. Dr. 12 Point SAE Chrome Socket in 5/8"—
$8.07
$2.82

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 28mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 5/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 22mm |
| D2 Size: | 20mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 28mm |























