3/8 Sq. Dr. 12 Point SAE Chrome Socket in 15/16"

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 34mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 15/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32mm |
| D2 Size: | 28.5mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 34mm |

Original: $11.28
-65%$11.28
$3.95

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 34mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 15/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32mm |
| D2 Size: | 28.5mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 34mm |
























