3/8 Sq. Dr. Socket 5/16 6 point Length 26mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 5/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 12mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 6.9mm |
| L Size: | 26mm |
Original: $10.09
-65%$10.09
$3.53

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 5/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 12mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 6.9mm |
| L Size: | 26mm |























