✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Socket 1/2 6 point Length 26mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1/2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18mm |
| D2 Size: | 17mm |
| H Size: | 9.4mm |
| L Size: | 26mm |
$4.13
Original: $11.81
-65%3/8 Sq. Dr. Socket 1/2 6 point Length 26mm—
$11.81
$4.13

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1/2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18mm |
| D2 Size: | 17mm |
| H Size: | 9.4mm |
| L Size: | 26mm |






















