1/4 Hex Dr. Nut Setter 1/2 6 point Length 50mm Magnet

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 50mm |
| Type: | Nut Setter with Magnet |
| Output size; | 1/2" |
| Opening: | 6 pt. |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 50mm |

Original: $13.41
-65%$13.41
$4.69

Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 50mm |
| Type: | Nut Setter with Magnet |
| Output size; | 1/2" |
| Opening: | 6 pt. |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 50mm |























