✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/4 Sq. Dr. Socket 1/2 6 point Length 25mm Magnet
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 25mm |
| Type: | 6 Point Socket with Magnet |
| Output Size: | 1/2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18.8mm |
| D2 Size: | 13mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 25mm |
$8.05
Original: $23.01
-65%1/4 Sq. Dr. Socket 1/2 6 point Length 25mm Magnet—
$23.01
$8.05

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 25mm |
| Type: | 6 Point Socket with Magnet |
| Output Size: | 1/2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18.8mm |
| D2 Size: | 13mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 25mm |






















