3/8 Sq. Dr. Bit Socket 1/2 Hex Length 50mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 50mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 1/2" |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 23.5mm |
| L Size: | 50mm |
Original: $15.57
-65%$15.57
$5.45

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 50mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 1/2" |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 23.5mm |
| L Size: | 50mm |























