✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Bit Socket 1/2 Hex Length 52mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 1/2" |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 34mm |
| L Size: | 52mm |

$5.30
Original: $15.15
-65%3/8 Sq. Dr. Bit Socket 1/2 Hex Length 52mm—
$15.15
$5.30

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 1/2" |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 34mm |
| L Size: | 52mm |
























