3/8 Sq. Dr. Bit Socket 8mm Hex Length 100mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 73.5mm |
| L Size: | 100mm |
Original: $12.46
-65%$12.46
$4.36

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 73.5mm |
| L Size: | 100mm |























