3/8 Sq. Dr. Bit Socket 7mm Hex Length 160mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 160mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 7mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 133.5mm |
| L Size: | 160mm |
Original: $15.11
-65%$15.11
$5.29

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 160mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 7mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 133.5mm |
| L Size: | 160mm |























