3/8 Sq. Dr. Bit Socket 1/4 Hex Length 50mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 50mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 1/4" |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 23.5mm |
| L Size: | 50mm |
Original: $12.56
-65%$12.56
$4.40

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 50mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 1/4" |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 23.5mm |
| L Size: | 50mm |























