1/4 Sq. Dr. Ratchet Handle 20 teeth Short Length 116mm Flexible Head Polished Handle
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 116mm |
| Type: | Short Ratchet with Flexible Head |
| Output Size: | 20 Teeth |
| Polished Handle: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 18.7mm |
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 11.4mm |
| L Size: | 116mm |
Original: $94.43
-65%$94.43
$33.05


Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 116mm |
| Type: | Short Ratchet with Flexible Head |
| Output Size: | 20 Teeth |
| Polished Handle: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 18.7mm |
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 11.4mm |
| L Size: | 116mm |























