✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/4 Sq. Dr. Extension Bar 1/4 Square Length 600mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 600mm |
| Type: | Extension Bar |
| Output Size: | 1/4" |
| Opening: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 12.3mm |
| L Size: | 600mm |
$15.06
Original: $43.02
-65%1/4 Sq. Dr. Extension Bar 1/4 Square Length 600mm—
$43.02
$15.06

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 600mm |
| Type: | Extension Bar |
| Output Size: | 1/4" |
| Opening: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 12.3mm |
| L Size: | 600mm |





















