✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/4 Sq. Dr. Socket 4mm 6 point Length 23mm Magnet
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 23mm |
| Type: | 6 Point Socket with Magnet |
| Output Size: | 4mm |
| Opening: | 6pt |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 7.5mm |
| D2 Size: | 13mm |
| H Size: | 2.1mm |
| L Size: | 23mm |
$18.04
1/4 Sq. Dr. Socket 4mm 6 point Length 23mm Magnet—
$18.04


Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 23mm |
| Type: | 6 Point Socket with Magnet |
| Output Size: | 4mm |
| Opening: | 6pt |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 7.5mm |
| D2 Size: | 13mm |
| H Size: | 2.1mm |
| L Size: | 23mm |





















