✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Ratchet Wheel 3/8 Square Length 35mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 35mm |
| Type: | Ratchet Wheel |
| Output Size: | 3/8" |
| Opening: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 50mm |
| L Size: | 35mm |
$22.77
Original: $65.06
-65%3/8 Sq. Dr. Ratchet Wheel 3/8 Square Length 35mm—
$65.06
$22.77

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 35mm |
| Type: | Ratchet Wheel |
| Output Size: | 3/8" |
| Opening: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 50mm |
| L Size: | 35mm |





















