3/8 Sq. Dr. Bit Socket PH2 Length 60mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 60mm |
| Type: | Phillips Bit Socket |
| Output Shape: | Phillips |
| Output Size: | PH2 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 33.5mm |
| L Size: | 60mm |

Original: $12.41
-65%$12.41
$4.34

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 60mm |
| Type: | Phillips Bit Socket |
| Output Shape: | Phillips |
| Output Size: | PH2 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 33.5mm |
| L Size: | 60mm |
























