3/8 Sq. Dr. Bit Socket Ribe-CV M12 Length 50mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | Bit Socket for Ribe-CV |
| Output Size: | M12 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 23.5mm |
| L Size: | 50mm |


Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | Bit Socket for Ribe-CV |
| Output Size: | M12 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 23.5mm |
| L Size: | 50mm |























