3/8 Sq. Dr. Bit Socket 8mm Ballpoint Hex Length 160mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 160mm |
| Type: | Ballpoint Inhex Socket |
| Output SIze: | 8mm |
| Opening: | Ballpoint Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 133.5mm |
| L Size: | 160mm |
Original: $20.02
-65%$20.02
$7.01

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 160mm |
| Type: | Ballpoint Inhex Socket |
| Output SIze: | 8mm |
| Opening: | Ballpoint Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 133.5mm |
| L Size: | 160mm |























