3/8 Sq. Dr. Bit Socket 7mm Ballpoint Hex Length 100mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Ballpoint Inhex Socket |
| Output Size: | 7mm |
| Output Shape: | Ballpoint Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 73.5mm |
| L Size: | 100mm |
Original: $14.77
-65%$14.77
$5.17

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Ballpoint Inhex Socket |
| Output Size: | 7mm |
| Output Shape: | Ballpoint Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 73.5mm |
| L Size: | 100mm |























