3/8 Sq. Dr. Bit Socket 4mm Ballpoint Hex Length 120mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 120mm |
| Type: | Ballpoint Inhex Socket |
| Output Size: | 4mm |
| Output Shape: | Ballpoint Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 93.5mm |
| L Size: | 120mm |
Original: $18.93
-65%$18.93
$6.63

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 120mm |
| Type: | Ballpoint Inhex Socket |
| Output Size: | 4mm |
| Output Shape: | Ballpoint Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 93.5mm |
| L Size: | 120mm |























