✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Double Square Metric Socket 6mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | Double Square Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Opening: | Double Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 12mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 26mm |
$2.97
Original: $8.49
-65%3/8 Sq. Dr. Double Square Metric Socket 6mm—
$8.49
$2.97

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | Double Square Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Opening: | Double Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 12mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 26mm |






















