3/8 Sq. Dr. Double Square Metric Socket 8mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 26mm |
| Type: | Double Square Socket |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | Double Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14.5mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 26mm |
Original: $8.49
-65%$8.49
$2.97

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 26mm |
| Type: | Double Square Socket |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | Double Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14.5mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 26mm |






















