✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Socket 11/32 Double Square Length 26mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | Double Square Socket |
| Output Size: | 11/32" |
| Opening: | Double Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.8mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 7.5mm |
| L Size: | 26mm |
$10.72
3/8 Sq. Dr. Socket 11/32 Double Square Length 26mm—
$10.72


Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | Double Square Socket |
| Output Size: | 11/32" |
| Opening: | Double Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.8mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 7.5mm |
| L Size: | 26mm |






















