1/2 Sq. Dr. Ratchet Handle 24 teeth Length 250mm Push Button Plastic Handle
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | Ratchet - Push Button Plastic Handle |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 36.2mm |
| D Size: | 38mm |
| H Size: | 21.6mm |
| L Size: | 250mm |
Original: $85.51
-65%$85.51
$29.93

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | Ratchet - Push Button Plastic Handle |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 36.2mm |
| D Size: | 38mm |
| H Size: | 21.6mm |
| L Size: | 250mm |
























