1/2 Sq. Dr. Ratchet Handle 24 teeth Length 380mm Plastic Handle
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 380mm |
| Type: | Long Reversible Ratchet |
| Output Size: | 24 Teeth |
| Plastic Handle: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 33mm |
| D Size: | 44.6mm |
| H Size: | 18.4mm |
| L Size: | 380mm |
Original: $104.92
-65%$104.92
$36.72

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 380mm |
| Type: | Long Reversible Ratchet |
| Output Size: | 24 Teeth |
| Plastic Handle: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 33mm |
| D Size: | 44.6mm |
| H Size: | 18.4mm |
| L Size: | 380mm |






















