1/2 Sq. Dr. Ratchet Handle 30 teeth Length 250mm Polished Handle
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | Ratchet |
| Output Size: | 30 Teeth |
| Polished Handle: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 35.9mm |
| D Size: | 38mm |
| H Size: | 21.3mm |
| L Size: | 250mm |
Original: $84.98
-65%$84.98
$29.74

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | Ratchet |
| Output Size: | 30 Teeth |
| Polished Handle: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 35.9mm |
| D Size: | 38mm |
| H Size: | 21.3mm |
| L Size: | 250mm |






















