3/8 Sq. Dr. 6-Point Universal Clip Type Spark Plug Socket 18mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Type: | Universal Spark Plug Socket with Spring Clips |
| Output Size: | 18mm |
| Opening: | 6pt |
| Spring Clip: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 23.9mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 88mm |

Original: $61.90
-65%$61.90
$21.66

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Type: | Universal Spark Plug Socket with Spring Clips |
| Output Size: | 18mm |
| Opening: | 6pt |
| Spring Clip: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 23.9mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 88mm |

























