✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Socket Whitworth 3/8 12 point Length 30mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 30mm |
| Type: | 12 Point Whitworth Socket |
| Output Size: | 3/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.5mm |
| D2 Size: | 22.5mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 30mm |
$9.82
3/8 Sq. Dr. Socket Whitworth 3/8 12 point Length 30mm—
$9.82


Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 30mm |
| Type: | 12 Point Whitworth Socket |
| Output Size: | 3/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.5mm |
| D2 Size: | 22.5mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 30mm |

















