✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/4 Hex Dr. Nut Setter 3/8 6 point Length 50mm Magnet

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 50mm |
| Type: | Nut Setter with Magnet |
| Output size; | 3/8" |
| Opening: | 6 pt. |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 14.2mm |
| H Size: | 4.2mm |
| L Size: | 50mm |

$3.55
Original: $10.14
-65%1/4 Hex Dr. Nut Setter 3/8 6 point Length 50mm Magnet—
$10.14
$3.55

Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 50mm |
| Type: | Nut Setter with Magnet |
| Output size; | 3/8" |
| Opening: | 6 pt. |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 14.2mm |
| H Size: | 4.2mm |
| L Size: | 50mm |


















