✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Socket 60mm 6 point Length 76mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 76mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 60mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 79.5mm |
| D2 Size: | 58mm |
| H Size: | 39mm |
| L Size: | 76mm |

$101.23
3/4 Sq. Dr. Socket 60mm 6 point Length 76mm—
$101.23


Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 76mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 60mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 79.5mm |
| D2 Size: | 58mm |
| H Size: | 39mm |
| L Size: | 76mm |

























