✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Bit Socket 30mm Hex Length 75mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Socket |
| Output Size: | 30mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 38mm |
| H1 Size: | 28.5mm |
| H2 Size: | 40mm |
| L Size: | 75mm |

$19.83
Original: $56.66
-65%3/4 Sq. Dr. Bit Socket 30mm Hex Length 75mm—
$56.66
$19.83

Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Socket |
| Output Size: | 30mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 38mm |
| H1 Size: | 28.5mm |
| H2 Size: | 40mm |
| L Size: | 75mm |























