✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Socket 41mm 6 point Length 62mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 41mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 56mm |
| D2 Size: | 47mm |
| H Size: | 28mm |
| L Size: | 62mm |

$39.57
3/4 Sq. Dr. Socket 41mm 6 point Length 62mm—
$39.57


Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 41mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 56mm |
| D2 Size: | 47mm |
| H Size: | 28mm |
| L Size: | 62mm |

























